Marki

 • Barbara
 • BIC

  BIC

  Historia BIC rozpoczęła się po II wojnie światowej na przedmieściach Paryża, gdzie Marcel Bich produkował części zamienne do wiecznych piór. Na rynku istniał już wtedy długopis kulkowy, jednak był daleki od ideału. Bich zauważył w tym produkcie ogromny potencjał… lecz uznał, że trzeba go perfekcyjnie zaprojektować. W 1691r. powstała nowa kulka z węgielka wolframu, dzięki której pisanie jest bardziej elastyczne i zapobiegające rozlewaniu się atramentu, a także pisak z cienką końcówką, rozpoznawalny dzięki tzw. "pomarańczowemu" kolorowi, zarejestrowanemu przez BIC.

 • DONAU

  DONAU

  Marka DONAU pojawiła się na rynku w roku 1954, kiedy w Wiedniu powstała firma DONAU-Plastik. Z czasem oferta tej austriackiej marki rozrosła się o szeroką gamę artykułów biurowych, a także szkolnych. Najpopularniejsze produkty marki to segregatory z kolekcji master, pomagające wielu biurom w porządkowaniu dokumentów. Ponadto oferta DONAU zawiera artykuły do pisania, półki na dokumenty, bloczki samoprzylepne czy zakładki indeksujące

 • EAGLE

  EAGLE

  Eagle jest uznaną, funkcjonującą od wielu lat marką artykułów biurowych, z których korzystają użytkownicy na całym świecie. Kluczową wartością cenioną przez markę jest zaangażowanie w ciągłe doskonalenie akcesoriów biurowych. Produkty marki Eagle, takie jak zszywacze czy dziurkacze łączą w sobie funkcjonalność, niezawodność oraz prosty, ale wciąż wysoce atrakcyjny design. Artykuły biurowe Eagle gwarantują bezpieczne codzienne użytkowanie zarówno w biurze, szkole, jak i w domu.

 • Edding

  Edding

  Firma edding sprzedaje swoje produkty w ponad 110 krajach. Nasza firma ma 11 biur w dziewięciu krajach, a ponadto współpracuje z wieloma dystrybutorami na całym świecie. Skorzystaj z naszego lokalizatora, aby znaleźć najbliższy oddział, dystrybutora lub sprzedawcę.edding oferuje szeroką gamę produktów z następujących kategorii: Pisanie i zaznaczanie, Drukowanie, Kosmetyki i Komunikacja wizualna. Nasza marka jest symbolem najwyższej jakości.

 • Esperanza

  Esperanza

  Właścicielem marki Esperanza jest polska firma Esperanza Spółka Jawna Poterek. Firma powstała w 1997 roku i przez pierwszych kila lat zajmowała się produkcją nośników danych (płyt CD a następnie DVD) i szybko zdobyła mocną pozycję na tym rynku. Co prawda historia płyty CD sięga roku 1980, ale to właśnie na późne lata 90 przypada compactowy boom w Polsce. Wtedy płyta CD stawała się podstawowym sposobem archiwizacji danych i mediów w wielu domach. Jeśli ktokolwiek dzisiaj ma jeszcze płyty CD wypalone w tamtym okresie to z pewnością są opatrzone logiem Esperanza.

 • Esselte
 • GP

  GP

  Głównym obszarem działań firmy GP Batteries International Limited jest projektowanie, produkcja i marketing baterii oraz produktów pokrewnych. Od czasu jej utworzenia w obrębie Gold Peak Technology Group w Hongkongu, firma GP Batteries szybko się rozwinęła, stając się jednym z najważniejszych światowych dostawców baterii i akumulatorów.Jest największym producentem baterii konsumenckich w Chinach. Dostarcza szeroką gamę baterii i akumulatorów producentom sprzętu oryginalnego, wiodącym firmom bateryjnym, jak również na rynki detaliczne pod własną marką GP.

 • Grand
 • Leitz
 • Noris

  Noris

  Specjalistyczne tusze niemieckiej firmy Noris to gwarancja jakości i wydajności! Stosowane są do znakowania różnych powierzchni, używane także do stempli ręcznych i automatów samotuszujących. Korzystając z niemieckich tuszy do pieczątek, masz pewność, że naniesione oznaczenie nie zetrze się i nie rozmaże. Inwestując w dobry tusz, zapewniasz sobie idealne odwzorowanie stempla oraz czytelny symbol na dowolnej powierzchni. W naszym katalogu znajdują się tusze odpowiednie do stosowania na papierze oraz różnego typu podłożach.

 • Pentel

  Pentel

  Asortyment tej marki jest niezwykle bogaty. Wśród nich można wymienić wiele przełomowych artykułów, które stały się światowymi bestsellerami. W 1960 roku firma stworzyła rewolucyjne grafity ołówkowe wykonane z syntetycznej żywicy, jako pierwsza użyła też sztucznego włosia zamiast naturalnego oraz zaproponowała innowacyjny korektor w piórze. Jednymi z ważniejszych artykułów tej marki są także: pióro kulkowe Hybrid Milky, marker z systemem dozowania tuszu i niebrudzący tusz żelowy gwarantujący wyjątkową lekkość pisania.

 • Platinet

  Platinet

  Platinet to międzynarodowa i dynamicznie rozwijającą się firma z branży elektroniki użytkowej, nośników danych, technologii bezprzewodowych, urządzeń mobilnych i akcesoriów komputerowych. Jesteśmy znani jako wiarygodny producent i dystrybutor wysokiej jakości elektroniki o pozycji lidera wśród największych polskich eksporterów. Silna pozycja budowana przez lata zapewnia stabilność zarówno nam, jak i naszym klientom, którzy mogą liczyć na pełne wsparcie logistyczne i biznesowe, zaplecze marketingowe oraz serwis.

 • Pol

  Pol

  Jeśli jesteś osobą, która często pracuje z papierem, to POLSpeed jest właśnie dla Ciebie. To linia papierów POL, która ma zapewnić szybkie i pozbawione zacięć drukowanie. Świetnie sprawdza się w drukowaniu wielu tekstów naraz, np. w korespondencji seryjnej. Papier POLSpeed, jak inne papiery tej marki, jest produkowany w Polsce i spełnia międzynarodowe standardy zapewniające najwyższą jakość papieru i chroniące środowisko naturalne

 • Pritt

  Pritt

  Już od ponad 50 lat kleje Pritt sprawiają, że klejenie staje się znacznie łatwiejszym zadaniem – w domu, szkole i pracy. Każdego roku produkujemy ponad 120 milionów sztuk kleju w sztyfcie – jednego z wiodących produktów marki Pritt. Jakość produktów Pritt jest stale udoskonalana, dzięki czemu nasz klej w sztyfcie jest dziś jedynym klejem z udziałem ponad 90% naturalnych składników. Ponadto klej w sztyfcie Pritt nie zawiera rozpuszczalników, PVC, a także jest łatwo zmywalny już w temperaturze 20°C. Dzięki temu jest klejem całkowicie bezpiecznym dla dzieci.

 • Smart Print

  Smart Print

  Smart Print to marka specjalizująca się w produkcji zamienników materiałów eksploatacyjnych do drukarek i kopiarek. W ofercie znajdują się zarówno tusze do drukarek atramentowych, jaki tonery do drukrek laserowych. Produkty Smart Print z powodzeniem zastępują wyroby oryginalne. Charakteryzują się świetną jakością i dobrą ceną. Pasują do drukarek czołowych producentów takich jak: HP, Brother, Canon, Epson, Lexmark, Xerox, Samsung, Panasonic czy Kyocera, a dzięki Smart Print drukowanie staje się ekonimiczne

 • Tetis

  Tetis

  Tetis jest znakiem towarowym i marką firmy Michalczyk i Prokop - funkcjonującej w branży „Papier Biuro Szkoła” od 1992 roku. Marka Tetis została wprowadzona na rynek w 2006 roku. Tetis to spójna propozycja akcesoriów przeznaczonych do zastosowań biurowych i szkolnych. Jest częścią szerokiej oferty biznesowej, opartej na produktach o wysokich walorach użytkowych, charakteryzujących się klasycznym wzornictwem oraz dobrą jakością. To również oferta artykułów wspierających procesy edukacyjne.

 • UNI

  UNI

  Istniejąca od ponad 130 lat marka UNI zajmuje się produkcją wysokiej jakości artykułów przeznaczonych do pisania, zakreślania i rysowania. Jej historia rozpoczęła się w 1887 roku, kiedy jej założyciel, Niroku Masaki stworzył w Shinjuku w Tokio niewielkie przedsiębiorstwo wytwarzające wysokiej jakości stylowe ołówki. Firma odnotowała szybki rozwój i następnie przekształciła się w UNI Mitsubishi Pencil Company – markę, która niezmiennie angażuje się w kreowanie wspaniałej jakości oraz innowacji w celu zagwarantowania najlepszych rezultatów podczas pisania.